У Львові зловили на великому хабарі голову районної адміністрації

logo
176541_u_lvovi_zlovili_na_velikomu_habari_golovu.jpeg


Чиновник отримав хабар у розмірі 105 тисяч гривеньПравоохоронці затримали голову районної адміністрації у Львові на хабарі у 105 тисяч гривень. Про це повідомив заступник начальника Департаменту захисту економіки Нацполіції Руслан Марчук. За його словами, чиновник «заробляв» на вирішені різного роду питань, в тому числі і питання працевлаштування в органи місцевого самоврядування.

Правоохоронці затримали голову районної адміністрації у Львові на хабарі у 105 тисяч гривень. Про це повідомив заступник начальника Департаменту захисту економіки Нацполіції Руслан Марчук.

За його словами, чиновник «заробляв» на вирішені різного роду питань, в тому числі і питання працевлаштування в органи місцевого самоврядування.

«Оперативниками Управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції, слідчими обласної поліції за процесуального керівництва прокуратури області була викрита корупційна діяльність голови районної адміністрації у місті Львів. Посадовець окрім основної своєї діяльності, займався ще і вирішенням додаткових питань. За що в подальшому вимагав «винагороду», – йдеться у повідомленні.

Неправомірну вигоду вимагав та одержував за невтручання у господарську діяльність суб’єктів господарювання, що працюють на території району та за працевлаштування громадян в органи місцевого самоврядування.

«Хабарі одержував як від суб’єктів господарювання, так і від громадян, якщо в першому випадку підприємці платили йому за лояльність, то в другому за лобіювання інтересів», – повідомив заступник начальника Департаменту захисту економіки Нацполіції Руслан Марчук

Зараз тривають процесуальні заходи, вирішується питання затримання фігуранта справи у порядку статті 208 КПК України. За вчинення злочину голові райадміністрації може загрожувати позбавленням волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.


А поділитися?Вам має сподобатись...