У Львові змінили правила зарахування дітей до садочків

logo
161192_u_lvovi_zminili_pravila_zarahuvannja_dite.jpeg


Виконком ЛМР затвердив нове положення Положення та правила про порядок набору, обліку та забезпечення прозорості у зарахуванні дітей до дитсадків.фото: demura.tv

фото: demura.tv

Як зауважила начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик цей документ повинен забезпечити прозорість у процесі зарахування дітей до закладів дошкільної освіти м. Львова, а також допоможе  визначення послідовності набору дітей дошкільного віку з подальшим обліком у закладах дошкільної освіти Львова.

За її словами, з другого січня 2017 року батьки зможуть реєструвати на новій електронній платформі edu.smart.lviv.ua дітей, народжених у 2017 році.

«Діти, які народилися у 2017 році, можуть бути зареєстровані до дошкільних навчальних закладів міста Львова із 9:00 2 січня 2018 року», — сказала чиновниця.  Вона також додала, що батьки також можуть зареєструвати дитину в ЦНАП.

Згідно з положенням, 20% від кількості місць буде зарезервовано для дітей пільгових категорій і вони розташовуватимуться на початку списку.

За словами Довганик, заявки дітей, які не потрапили в цьому році до садочку, перенесли до нової електронної системи, їх першочергово зарахують з першого вересня 2018 року.

У документі визначено, що батьки можуть за пріоритетами вибирати три дошкільні заклади.  Дітям надають унікальний реєстраційний номер, також висвітлюватиметься дата реєстрації.  Зоряна Довганик додала, що заявку переноситимуть на наступний рік, якщо діти не потрапляють до дитсадка в грудні.


А поділитися?