У Львові знайшлася власниця врятованої ігуани

logo
170390_u_lvovi_znajshlasja_vlasnicja_vrjatovanoj.jpeg


У Львові 13 лютого з зимової вулиці врятували ігуану. Теплолюбивого плазуна у вівторок ввечері знайшла львів’янка на вулиці Науковій, біля смітника.

Жінка забрала його до себе, а на ранок середи передала тварину до розважального центру «Веселка», де є умови для утримання таких тварин. Там ігуану оглянув фахівець, її нагодували і підселили до ще однієї ящірки.

«Ігуана, чесно кажучи, така була. Я не є зоолог, але з огляду того, що ми бачили, вона абсолютно не рухалась. Вона тільки на дотик подавала ознаки життя», – розповіла Марія Петришин, яка знайшла тварину.

Згодом знайшлась і власниця тварини. Вона розповіла: домашній улюбленець скористався моментом, коли господарка прибирала тераріум, а двері на балкон були відчинені.

«Я хочу, щоби йому було добре, а не втішати своє его. І, скоріше за все, він буде там, де в нього буде професійний нагляд і йому буде добре», – сказала власниця ігуани Антоніна Штабалюк.

Ігуани походять із Латинської Америки. До української зими ці ящірки не пристосовані, тож утікачу пощастило, що його швидко помітила небайдужа перехожа.


А поділитися?