У Львові знесуть перший у місті супермаркет, збудований 15 років тому

logo
161140_u_lvovi_znesut_pershij_u_misti_supermarke.jpeg


У Львові на Сихові збудують торгово-розважальний комплекс з підземним паркінгом. Новий ТРЦ зведуть на місці першого у Львові спермаркету «Арсен», збудованого у 2002 році на просп. Червоної Калини.

У п’ятницю, 29 грудня, виконавчий комітет Львівської міськради затвердив містобудівні умови та обмеження на будівництво ТзОВ «Центр Проект» торгово-розважального комплексу на просп. Червоної Калини, 60 зі знесенням розташованої там будівлі супермаркету «Арсен».

Як розповів головний архітектор Львова Юліан Чаплінський, новий ТРЦ буде розташований біля запланованого нового офісно-житлового комплексу з першим у Львові 25-поверховим хмарочосом, а між ними облаштують пішохідну вулицю.

За словами Чаплінського торгово-розважальний комплекс матиме дворівневий підземний паркінг, а на місці нинішньої парковки перед входом до «Арсеном» облаштують громадський простір.

За даними аналітичної системи Youcontrol, ТзОВ «Центр Проект» належить киянину Михайлу Весельському.

Розташований на проспекті Червоної Калини «Арсен» був першим у Львові супермаркетом у сучасному розумінні цього слова, його відкрили у 2002 році. До того часу продукти у Львові можна було купувати лише у маленьких магазинчиках, гастрономах чи на гуртовнях.

Мережу супермаркетів «Арсен» започаткував відомий на початку 2000-х львівський бізнесмен Роман Шлапак, який вирішив назвати її ім’ям свого старшого сина. У результаті фінансовової кризи на початку 2009 року мережа, що на той момент налічувала сім супермаркетів, перейшла до київської компанії «Євротек».


А поділитися?Вам має сподобатись...