У Львові зник іноземець (фото)

logo
98427_u_lvovi_znik_inozemec_foto.jpeg


Новини, 09.06.2017

09.06.2017, 15:16

исчез иностранец, житель Словаччины, Милош НеделькаУ Львові зник громадянин Словаччини, який приїхав з друзями до міста. Про це повідомляється у групі “Варта 1”.

“У середу, 7 червня троє громадян Словаччини винайняли в мене квартиру на короткий період. (район Привокзальної). Після обіду чоловік на фото вийшов з квартири в центр гуляти і не повернувся. Звати Мілош Неделька, 43 роки. Був одягнений у джинсові капрі, червону футболку і синю куртку. Не розмовляє ані українською, ані російською. В поліцію звертались, лікарні і морги вже обдзвонили, результату немає. Друзі, які приїхали з ним, обіцяють грошову винагороду за інформацією про місцезнаходження Мілоша”, – написала автор повідомлення.

Во Львове исчез гражданин Словакии, который приехал с друзьями в город. Об этом сообщается в группе “Варта 1”.

“В среду, 7 июня трое граждан Словакии сняли у меня квартиру на короткий период (район Привокзальной). После обеда мужчина на фото вышел из квартиры в центр погулять и не вернулся. Зовут Милош Неделька, 43 года. Был одет в джинсовые капри, красную футболку и синюю куртку. Не разговаривает ни на украинском, ни на русском. В полицию обращались, больницы и морги уже обзвонили, результата нет. Друзья, приехавшие с ним, обещают денежное вознаграждение за информацией о местонахождении Милоша”, – написала автор сообщения.

Соцсети

Погода


А поділитися?Вам має сподобатись...