У Львові знов перевірятимуть маски у транспорті: коли почнуть діяти нові правила проїзду

logo


image

У Львові з 22 січня знову перевірятимуть наявність масок у громадському транспорті. 

Про це повідомляє Вголос. 

Подробиці

З суботи, 22 січня, у львівському громадскому транспорті знову перевірятимуть наявність масок – ходитимуть мобільні групи, які заборонятимуть проїзд пасажирам без засобів захисту.

Відповідне рішення 21 січня прийняла комісія з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Львівської міської ради. 

У повідомленні йдеться: “відповідно до рішення позачергового засідання обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій від 19.01.2022 протокол 1, на території Львівської міської територіальної громади з 00.00 год. 22 січня 2022 року встановлено “помаранчевий” рівень епідемічної небезпеки поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19″. 

Нагадаємо, що з понеділка школярі зі Львова переходять на два тижні на дистанційне навчання через кількість хворих на коронавірус. 

Більше новин про коронавірус:

У Львівській області почався новий спалах коронавірусу. У лікарні щодня потрапляє 5-6 нових хворих, і серед них переважно молодь та люди середнього віку.
Новий штам коронавірусу “Омікрон” більше за всі попередні штами вражає дітей. І хоча перебіг недуги, зазвичай, легкий, однак цей штам дуже швидко передається.