У Львові знову посилили карантин

logo


Державна комісія ТЕБ і НС під час засідання 1 жовтня переглянула рівні епідемічної небезпеки в регіонах України. Нові обмеження почнуть діяти з понеділка, 5 жовтня, їх переглянуть через тиждень.

Як повідомив у Telegram міністр Кабміну Олег Немчінов, помаранчевий рівень епідемічної небезпеки встановили у:

Львові
Золочівському районі
Перемишлянському районі
Пустомитівському районі
Сокальському районі

У цих регіонах, зокрема, заборонена робота розважальних закладів і ресторанів уночі, хостелів, баз відпочинку та інших закладів з розміщення людей, крім готелів, прийом нових змін у дитячі табори, проведення масових заходів за участі більше 220 людей та більш ніж 1 людини на м2. Також не більше 1 людини на 10 м2 може бути в бібліотеках, музеях, фітнес-центрах, ТРЦ, магазинах. Максимальна заповненість ресторанів та громадського транспорту – 50%.

Жовтий рівень епіднебезпеки встановили в:

Бориславі
Дрогобичі
Самборі
Стрию
Трускавеці
Червонограді
Бродівському районі
Городоцькому районі
Дрогобицькому районі
Жидачівському районі
Жовківському районі
Кам’янка-Бузькому районі
Миколаївському районі
Мостиському районі
Радехівському районі
Сколівському районі
Стрийському районі
Яворівському районі

Решта районів області перебувають у «зеленій» зоні. У «зелених» зонах можна перевозити лише сидячих пасажирів громадським транспортом, у кінотеатрах заповненість має бути максимум 50%, а під час масових заходів може бути максимально 1 людина на 5 м2.

У регіонах із жовтим рівнем епідемічної небезпеки додатково заборонена діяльність хостелів, робота розважальних закладів з півночі до 7:00, проведення масових заходів усередині приміщень для понад 20 людей, відвідування установ соцзахисту.

У всіх областях, незалежно від рівня епідемічної небезпеки, обов’язково потрібно носити маски чи респіратори в громадських будівлях та транспорті, мати при собі документи, що посвідчують особу, самовільно покидати місця самоізоляції.

Обмеження для кожної карантинної зони (клікніть для збільшення)

Зазначимо, що в Україні збільшується щоденний приріст хворих на коронавірус: за останні два дні Covid-19 діагностували щодня у понад 4 тисяч людей. Найбільше хворих у Києві – понад 23 тисячі, також стрімко захворюваність зростає у Харківській області.

Керівник офісу Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні Ярно Хабіхт в інтерв’ю «Суспільному» заявив, що найближчими місяцями кількість хворих на Covid-19 в Україні може коливатися від 7 до 9 тисяч випадків на день.