У Львові знову розширять дорогу на виїзді з міста, щоби покращити трафік

logo


У Львові розширять ще одну ділянку дороги на виїзді зі Львова в районі ринку «Галицьке перехрестя». Там облаштують додаткову смугу руху для повороту направо, перед виїздом на трасу. Таке рішення прийняли учора, 22 вересня, на засіданні комісії з безпеки руху. Про це у коментарі Tvoemisto.tv розповів спеціаліст відділу паркування та організації дорожнього руху Львівської міськради Володимир Харчихін.

«На вулиці Богдана Хмельницького, поблизу Галицького перехрестя, розширять проїзну частину для повороту праворуч, перед виїздом на шляхопровід. Йдеться про виїзд з міста. Бордюри перенесуть, облаштують додатково місце для пішоходів», – каже Володимир Харчихін.

Синім позначено існуючу дорогу, червоним ділянку, де планують розширення 

Він додає, що для облаштування ще однієї смуги руху потрібно щонайменше 3 – 3,25 метра. Вартість і розміри будуть відомі, коли буде проєкт. Дорогу планують розширити до кінця цього року.

Нагадаємо, торік на цій ділянці уже розширювали дорогу. Спершу при виїзді з міста з боку Галицького перехрестя можна було їхати по одній смузі прямо, іншою – направо. Після розширення стало дві смуги прямо, одна залишилась праворуч. Тепер же дорога матиме чотири смуги – дві прямо і дві для повороту праворуч. Вартість робіт, які проводили торік відповідно до тендеру, становила 3,4 млн гривень. Роботи виконував ТОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Вікторія Савіцька

Новини від “То є Львів” в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/inlvivinua.