У Львові знову скликають засідання комісії з надзвичайних ситуацій через неприбране сміття

logo
101632_u_lvovi_znovu_sklikajut_zasidannja_komisi.jpeg


Завтра, 19-го червня, у Львові відбудеться позачергове засідання комісії ТБ і НС через катастрофічну ситуацію з вивезенням сміття.

Про це повідомляє прес-служба міської ради Львова.

В мерії зазначають, що станом на сьогодні у Львові накопичилося близько 8,5 тисяч тонн сміття, яке не має куди вивезти. Ситуація ускладнюється тим, що всі сміттєві полігони України не можуть приймати ТПВ зі Львова, а катастрофічна ситуація з ТПВ загрожує поширенням інфекційних хвороб в місті.

Через складну ситуацію з транспортуванням ТПВ влада міста вирішила зібрати на позачергове засідання міську комісію з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій. Засідання має відбутися в понеділок, 19-го червня.

Нагадаємо, що 12-го червня члени комісії ТБ і НС прийняли рішення звернутися до уряду з проханням оголосити Львів зоною надзвичайної екологічної ситуації. Згодом Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман звинуватив міського голову Львова Андрія Садового в бездіяльності щодо вирішення сміттєвої кризи. Садовий, у свою чергу, назвав критику Прем’єр-міністра “елементарним хамством”.


А поділитися?