У Литві відкрили виставку Львівського історичного музею

logo


фото

29 травня, в Каунасі (Литва) відкрили виставку Львівського історичного музею «Сарматські воїни», а сьогодні, 31 травня, о 14.00 годині відбудеться презентація каталогу «За волю України».

Про це повідомив в о голови ЛОР Юрій Холод, пише Четверта студія.

Усе це — у Військовому музеї імені Вітаутаса Великого, з яким Львівський історичний музей співпрацює від 2021 року.

Учора, в межах візиту до цьоголитовського міста ми з директором історичного музею Романом Чмеликом відвідали музей імені Вітаутаса Великого, де відбулися важливі зустрічі та заходи, присвячені 663 року від дати заснування міста.

Зокрема, участь у зустрічі взяли Міністр національної оборони Литви Лаурінас Кащюнас, заступник Міністра національної оборони Литви Жальвінас Томкус, директорка Військового музею ім. Вітаутаса Великого Ріта Малігаускене, волонтери Іраїда та Михайло Юзько, представники місцевої українськоїдипломатії, діаспори та інші почесні гості.

Від імені Львівщини та Львівської обласної ради вручив поважним гостям цінні подарунки та подякував за підтримку України і її народу у найскладніші для нас часи та донині. 

Спільні сторінки історії та тісні культурні контакти, взаємоповага та подібні офіційні візити на всіх рівнях сприяють порозумінню і багатовіковій дружбі і співпраці між нашими державами. Вірю, що за підтримки наших партнерів ми переможемо ворога,виженемо російських зайд, відбудуємо та розвинемо нашу державу у міцному колі партнерів в ЄС та НАТО.

Коментарі

Позначки: Литва, Львівська обласна рада, Львівський історичний музей,Юрій Холод