«У мене немає оптимістичних новин для президента», – Ващиковський після відвідин Львова

logo
148250_u_mene_nemae_optimistichnih_novin_dlja_pr.jpeg


witold2 mfa gov pl id17539 650x410 7 650x410Міністр закордонних справ Вітольд Ващиковський після перебування в Україні збирається зустрітися з президентом та передати йому свою думку. Міністр Ващиковський заявив, що в нього немає добрих новин. Про це інформує «Польське радіо».

«Я хочу представити президенту те, що я бачив, і те, що я чув у Львові під час переговорів вчора та позавчора. Я можу лише сказати, що у мене немає оптимістичних новин для президента», – підкреслив Вітольд Ващиковський.

На його думку, в переговорах з місцевими посадовими особами – як зазначив міністр – «справи йдуть своїм ходом, і вони вирішуються». Немає теж антипольських виступів.

Вітольд Ващиковський підкреслив, що проблеми з досягненням порозуміння починаються «десь на центральному рівні». На думку міністра закордонних справ, це може стати приводом для «внутрішньої гри».

Глава польської дипломатії також заявив, що в справі чиновників, які блокують ексгумацію польських жертв в Україні, буде прийняте рішення щодо заборони на їх в’їзд у Польщу. Як зазначив міністр, така процедура вже була розпочата щодо однієї людини. Після її завершення буде оголошено ім’я цієї людини.

«Російська агресія не може бути відмовкою для того, щоб не вирішувати польсько-українських двосторонніх питань» – сказав Вітольд Ващиковський.

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що Садовий ходив на закулісну зустріч у Генконсульство Польщі


А поділитися?Вам має сподобатись...