У Моршині відкрили ветеранський простір «Коло Побратимів»

logo


Приміщення є інклюзивним, тож захисники з інвалідністю не матимуть проблем з перебуванням у просторі.

Сьогодні, 10 травня, відбулось відкриття ветеранського простору «Коло Побратимів» Моршинської територіальноїгромади. Кожен ветеран чи ветеранка, члени сімей загиблих захисників тепер можуть отримати консультацію з будь-яких ветеранських питань, психологічну, правову допомогу. Моршинська громада втілила ідею створити Ветеранський простір завдяки співпраці місцевої влади, громадського сектору та бізнесу.

«Створення ветеранського простору «Коло Побратимів» – це не лише важливий крок у збереженні пам’яті та віддячі нашим захисникам, а й надзвичайно важлива ланка у підтримці їхньогофізичного та психологічного здоров’я. Для ветеранів це не просто приміщення зі зручностями – це місце, де вони можуть знайти розуміння, підтримку, та можливість знову відчути себе частиною спільноти. Надання психологічної допомоги та створення умов для спілкування допомагає їм відновити гідність, відчути себе потрібними», – зазначив заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко.

Тут облаштували кімнати для надання психологічної допомоги, для групових та індивідуальних занять,велика зала з екраном та телевізорами, кухня, санвузол. Приміщення є інклюзивним, а це означає, що захисники з інвалідністю не матимуть проблем з перебуванням у просторі.

«Наша мета – дати відчути людям, які пройшли війну і які ще воюють, що вони потрібні суспільству», – зазначила одна із співорганізаторів, журналістка та громадська діячка Галина Плачинда.

До заходу також долучилися міський голова Моршина Руслан Ільницький, заступник Міністра у справах ветеранів Фархад Фархадов,народна депутатка, членкиня Комітету ВР з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Тетяна Циба, керівник апарату Львівської ОВА Тарас Грень, депутат Львівської обласної ради Всеволод Білас, голова Стрийської РВА Богдан Янко, голова Стрийської районної ради Михайло Лучечко, представники ветеранських спільнот, родин захисників, благодійників, громадськості та духовенства.

Голос Сокальщини на GoogleNewsЧитати далі

Sunday May 12th, 2024

На Львівщині очікуються заморозки до -3°

Sunday May 12th, 2024

В понеділок 13 травня частина Львова буде без гарячого водопостачання

Saturday May 11th, 2024

700 дітей взяли участь у забігах напівмарафону «Не зупиняйся!»

Saturday May 11th, 2024

У Львові відбулись перші обласні змагання юних рятувальників-пожежних.

Saturday May 11th, 2024

93 роки тому у Дрогобичі після трьох століть впершепроклали водопровід

Saturday May 11th, 2024

Львівщина перша в Україні за сукупним рейтингом цифровізації громад

Saturday May 11th, 2024

У Львові обрали «Міс Львів-2024»

Saturday May 11th, 2024

У Львові за 5 місяців готівковий розрахунок у громадському транспорті скоротився вдвічі

Saturday May 11th, 2024

У Львові в неділю відбудеться напівмарафон:частина громадського транспорту курсуватиме зі змінами

Friday May 10th, 2024

На Донеччині загинув червоноградець Олександр Жупко