У Мостиськах чоловіків, які «вирішували» чергу на кордоні, прив’язали до стовпів сорому

logo


У Мостиськах у пункті пропуску “Шегині” схопили чоловіків, які хабарем намагалися «вирішити» перетин українсько-польського кордону поза чергою. Їх прив’язали до стовпів сорому та здали у військкомат.

Про це написав у фейсбуці Олександр Коваленко та опублікував відповідні фото.

У коментарях пишуть, що затримані є перевізниками, які хотіли поза чергою вивезти своїх пасажирів. Вказують, що для таких «рішал» зараз золоті часи.

Про незаконні спроби прорватися за кордон повідомляють і в Державній прикордонній службі. Лише минулої доби співробітники внутрішньої та власної безпеки ДПСУ задокументували 10 фактів спроб дати хабаря за можливість перетнути кордон. Це чоловіки мобілізаційного віку. Пропонували хабарі у 900 євро та 2100 доларів США.

«Ще троє українців пропонували 3000 гривень в пункті пропуску «Вилок». Вони маскувалися під угорців, намагаючись перетнути кордон по посвідкам на повернення в Угорщину та паспорту гр. Угорщини, що начебто були видані у м. Берегово в день їх подорожі. Проте згодом у них знайшлися паспорти громадян України і вони підпадали під категорію обмежену у виїзді», – ідеться у повідомлення прикордонників.

Після оголошення підозри всіх десятьох відправили до військкоматів.

ВІДРЕАГУЙТЕ НА НОВИНУ

Оцініть новину

Клас!

0

Я це люблю

0

Ха-ха

0

Сумно

0

Злість

0

Обіймашки

0

Шооо?

0