У Миколаєві на Львівщині виконком хотів видавати технічні умови на приєднання до мереж централізованого водопостачання та водовідведення

logo


Адміністративна колегія Західного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету України 26 жовтня 2023 року ухвалила рішення про визнання окремих дій виконавчого комітету Миколаївської міської ради (Львівська область) порушенням законодавства про захист економічної конкуренції.

Порушення буловиявлено за результатами здійснення Відділенням контролю за дотриманням вимог законодавства про захист економічної конкуренції органами місцевого самоврядування та суб’єктами господарювання, які діють на регіональних ринках у сфері водопостачання та водовідведення у м. Миколаїв Стрийського району Львівської області. Зокрема, Відділення встановило, що виконавчий комітет Миколаївської міської ради прийняв рішення від 11.02.2020 № 11 «Про видачу техумов на приєднання до мереж централізованоговодопостачання та водовідведення», яким встановив: «…зобов’язання МКП «Миколаївводоканал» видачу технічних умов фізичним та юридичним особам на приєднання до мереж централізованого водопостачання та водовідведення здійснювати на підставі відповідного рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради…».

Такі дії виконавчого комітету Миколаївської міської ради призвели до подовження строку видачі міським комунальним підприємством «Миколаївводоканал» технічних умов на приєднання домереж централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення на понад десять робочих днів після отримання погодження виконавчого комітету Миколаївської міської ради. Це не непередбачено чинним законодавством України.

Адміністративна колегія Західного МТВ визнала вищезазначені дії відповідача порушенням законодавства про захист економічної конкуренції, а саме створення органами місцевого самоврядування умов суб’єктам господарювання для вчинення порушень законодавства прозахист економічної конкуренції.

Варто зазначити, що ВК Миколаївської міськради вніс зміни у рішення від 11.02.2020 № 11, якими припинив виявлене порушення.

Читати далі

Monday October 30th, 2023

1 листопада у Львові збільшать кількість транспорту до кладовищ

Monday October 30th, 2023

Завтра частина Шевченківського району Львова буде безводопостачання

Saturday October 28th, 2023

На шахті «Надія» почали працювати в’язні з Дрогобицької колонії

Wednesday October 25th, 2023

АТ “Львівгаз” оштрафований за вимагання погодження проєкту внутрішнього газопостачання оператором ГРМ

Monday October 16th, 2023

Викрито змову двох фірм на закупівлі товарів на суму понад 3,6 млн гривень для ДП «Львіввугілля»

SaturdayOctober 14th, 2023

У Львівобленерго повідомили про графіки вимкнень електроенергії

Thursday October 12th, 2023

Сьогодні декотрі вулиці Дрогобича були без води

Thursday October 12th, 2023

Львівтеплоенерго вже подає опалення до 10 бюджетних установ

Thursday October 12th, 2023

Червоноградтеплокомуненерго продовжує підготовку до зимового періоду

WednesdayOctober 11th, 2023

Безготівкова оплата проїзду на Львівщині: усе, що потрібно знати про е-квиток