У Миколаївській школі №1 завершують заміну системи опалення

logo


На ці роботи з обласного бюджету виділили 2,5 млн грн.

В межах робочої поїздки наСтрийщину начальник Львівської ОВА Максим Козицький оглянув приміщення Миколаївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1.

Зараз тут навчаються 928 учнів. Це одна з трьох шкіл у місті, які забезпечують навчальний процес. Працюють тут більш як 70 педагогічних працівників. У школі є 10 інклюзивних класів, команди психологічного супроводу.

«Серед педагогів чимало молодих фахівців, а також люди зі значним професійним досвідом. Докладаємо максимум зусиль, щоб забезпечити якіснийнавчальний процес. Але для цього важливим є освітнє середовище, яке ми стараємось всіма силами покращувати», – розповіла очільниця закладу Галина Огоновська.

Зокрема, цьогоріч для учнів покращать умови навчання, замінивши стару систему опалення.

Так, у липні навчальний заклад виграв тендер на проведення робіт. Зокрема, на заміну системи опалення в обласному бюджеті в межах Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення затвердили2,5 млн грн.

Ремонтні роботи ще тривають. Однак, це не заважає навчальному процесу, адже система опалення у класах, де навчаються діти, вже готова.

Завершити роботи планують до середини вересня, опісля випробують, щоб все належно працювало до початку опалювального сезону.

«Мені дуже приємно знову прийти у свою школу. Цього року вже 25 років, як я її закінчив. Дорогі вчителі, я дякую вам, за ту іскру, яку ви запалюєте в учнях, за ту любов, яку в них вкладаєте. Я на все життязбережу щем у серці, який відчуваю, коли сюди заходжу, пам’ять про людей, які дали квиток в життя. Адже неважливо, яку посаду ти обіймаєш, важливо – залишатись людиною. Дякую, що навчаєте цього учнів», – зазначив Максим Козицький.

Окрім заміни системи опалення, навчальний заклад постійно оновлює власне «обличчя». Тут, в тому числі за підтримки місцевого бюджету, облаштували бруківку, паркан, дворик, майданчик зі штучним покриттям, спортивним інвентарем, є укриття.