«У нас немає управління архітектури»: у Садового відхрестились від хабара у розмірі $25 тис.

logo
171636_u_nas_nemae_upravlinnja_arhitekturi_u_sad.jpeg


У Львівській міській раді заперечують, що начальник управління архітектури та містобудування Львівської міської ради Юліан Чаплінський через посередників вимагав від забудовника $25 тис.

Читайте також

Суд поновив на роботі бухгалтера одного з управлінь мерії, яка провела незаконний платіж на 25 тис. грн
Фінансові порушення обсягом у 47,8 млн грн, або як у Садового крали гроші на смітті

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради, пише – Вголос.

«Львівській міській раді не відомі жодні факти про затримання на неправомірній вигоді службових осіб Львівської міської ради. Просимо Генеральну прокуратуру бути коректною у поданні інформації та, в разі виявлення фактів порушень у діях посадовців мерії, повідомити Львівську міську раду.  Додамо, що в структурі Львівської міської ради немає посади директора управління архітектури, про що йшлося у повідомленні пані Лариси Сарган, прес-секретаря ГПУ», – йдеться у повідомленні.

Прокоментував ситуацію також і начальник управління архітектури та урбаністики ЛМР Юліан Чаплінський. Він заявив, що нічого не знає про хабар.

«Містобудівні документи по вул. Господарській, 21 в мерії не готували. До нас за такою адресою ніхто не звертався. Ми жодних дозволів не видавали. Навіть не вели переговорів», – прокоментував Юліан Чаплінський. 

Нагадаємо, у Львові затримали керівника проектної організації та юриста, які вимагали від забудовника 25 тис. доларів, щоб передати їх директору управління архітектури Львівської міської ради Юліану Чаплінському.


А поділитися?