У Новому Роздолі відмовилися переробляти львівське сміття

logo


“Земельна ділянка, де хочуть будувати сміттєпереробний завод, який не узгоджувався з депутатами і громадськістю міста. Територія Нового Роздолу і так екологічно навантажена, тут розташовано багато небезпечних речовин, зокрема відходи сірчаного виробництва, гудрони. Громада Нового Роздолу боїться, що якщо сюди будуть завозити органіку або якісь побутові відходи, то це вплине на навколишнє середовище”, – розповів депутат Новороздільської міськради Анатолій Шалаєв, повідомляє ZAXID.NET.

На сесії був присутній 21 з 27 депутатів, які одноголосно проголосували проти будівництва сміттєпереробного комплексу. За словами Шалаєва, депутати звернуться до Львівської ОДА та Львівської обласної ради з відповідним рішенням.

Напередодні Львівська обласна держадміністрація визначила три земельні ділянки для будівництва майбутнього сміттєпереробного заводу – в Яворівському, Миколаївському та Дрогобицькому районах.

Зазначимо, колапс системи утилізації сміття у Львівській області стався після інциденту на сміттєзвалища у селі Великі Грибовичі Жовківського району Львівської області, де сталася пожежа.

У вересні Кабінет міністрів України дав згоду львівській владі щодо залучення коштів Європейського інвестиційного банку сумою у 75 млн євро для рекультивації полігону.