У «Панській чарці» прокоментували інцидент з отруєнням відвідувачів

logo
142566_u_panskij_charci_prokomentuvali_incident_.jpeg


У ресторані «Панська чарка» проводять внутрішню перевірку після інциденту з отруєнням гостей бенкету. Про це повідомили Львівському порталу представники закладу.

«Адміністрація ресторану «Панська Чарка» повідомляє громадськість про те, що 14.10.2017 року в закладі відбулася урочиста подія, на якій було присутньо 30 гостей. Напередодні події 13.10.17 року замовник Жулевич Назар Володимирович звернувся до адміністрації закладу зпроханням включити в бенкетне меню страви власного приготування, а саме: кремове солодке, пляцки в асортименті, торти, фрукти, алкоголь. В розписці пан Жулевич заявив, що скарг до закладу «Панська Чарка» не має», – повідомили у закладі.

У ресторані переконують:

«Усі страви в «Панській Чарці» готувалися відповідно до санітарно-епідеміологічних норм, які перевіряються в ресторані на постійних умовах. Ми проводимо всі необхідні заходи та перевірки нашого ресторану».

Нагадаємо, опісля відвідин ресторану «Панська чарка» до лікарні з отруєнням потрапило четверо осіб.

Як відомо, ресторан “Панська чарка” має стосунок до народних депутатів братів Дубневичів. Зокрема, згідно даних Youcontrol, одним із бенефіціарних власниківТзОВ “Глинянська вежа”, що володіє закладом, є дружина Богдана Дубневича – Тетяна.


А поділитися?