У парку села Унятичі на Дрогобиччині видалять аварійні дерева

logo


Сучасний стан зелених насаджень громади має достатньо проблем, основною з яких є старіння дерев, що призводить донакопичення сухостою, надмірної загущеності, зниження їх декоративності та естетичної цінності.

Як інформують у відділі безпеки та контролю Департаменту міського господарства – переважна більшість скверів, садів, парків у Дрогобицькій громаді були закладені в 60–80-ті роки минулого століття і нині значна частина цих дерев мають вік 50 і більше років. При цьому критичний вік дерев у міських насадженнях – 60-70 р. Уже зараз у населених пунктах громади необхідно терміново видалити десяткиаварійних дерев і таких, що досягли вікової межі та провести реконструкцію скверів, садів, внутрішньо-квартальних зелених зон. Також  впродовж останніх років спостерігається погіршення екологічних умов зростання рослин унаслідок частіших і триваліших проявів несприятливих погодних умов (посуха, вітролом).

З метою впорядкування парку у с. Унятичі, запобігання падінню аварійних дерев та відповідно попередження завдання шкоди майну громади і самим мешканцям, комісією з обстеження зеленихнасаджень 28 грудня 2023р. було здійснено перевірку дерев на території парку на предмет обрізання крон та видалення аварійних дерев.

За результатами роботи комісії відповідно до Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 1045 від 1 серпня 2006 р., за погодженням з Державною екологічною інспекцією у Львівській області, встановлено, що тринадцять сухостійних аварійних дерев на території парку дитячих розваг,що на вул. Парковій у с. Унятичі, досягли вікової межі та становлять загрозу для здоров’я та життя людей, про що складено відповідний акт.

Також поруч зі сценою, яка знаходиться у парку, виявлено дерева із суховершинними аварійними кронами, які потребують санітарного обрізання.

У відділі безпеки та контролю Департаменту міського господарства зазначають, що роботи з видалення аварійних дерев та обрізання крон зелених насаджень незабаром буде виконано комунальними підприємствамиДрогобицької міської ради.

Спільно піклуємося про безпечне середовище для мешканців та гостей населених пунктів громади.

Читати далі

Monday February 12th, 2024

“Мама” Едіка з Вінницяоблводоканалу навчала працівників Львівської ОВА креативній комунікації у соцмережах

Monday February 12th, 2024

Стрілецький тир та стрільбище у ВеликихГрибовичах: нові деталі щодо будівництва майбутнього спорткомплексу

Monday February 12th, 2024

У Дрогобичі розпочали облаштування Алеї пам’яті

Monday February 12th, 2024

Паркування без бар’єрів: у Львові на одному з майданчиків паркомісця для маломобільних людей підвищують до рівня хідника

Monday February 12th, 2024

Львів без бар’єрів: із вулиці Сербської демонтують сіру мозаїку іпостелять її на пл. Ринок

Monday February 12th, 2024

У Львові завтра 5 вулиць Залізничного району будуть без водопостачання: перепідключатимуть водопровід

Sunday February 11th, 2024

У Дрогобицькій громаді перейменують ще п’ять вулиць: рішення комісії з питань дерусифікації

Sunday February 11th, 2024

У Дрогобицькій громаді покращили стан укриттів у деяких навчальних закладах

Sunday February 11th, 2024

Цього тижня Львів передав військовим техніку та обладнання на 10 млн гривень

Friday February 9th, 2024

Мешканці Львівської громади, які підпишуть контракт із десантно-штурмовими військами чи морською піхотою, отримають від міста 50 тис. грн