У Перемишлянах побували художні колективи Дрогобиччини

logo
148102_u_peremishljanah_pobuvali_hudozhni_kolekt.jpeg


05 листопада у районному Народного домі м. Перемишляни аматорські здібності демонстрували художні колективи Дрогобиччини.

Повідомляє сайт ПЕРЕМИШЛЯНИ СЬОГОДНІ з посиланням на РДА.

Гостей перед входом у Народний дім зустрічав духовий оркестр.

На сцені, за українським звичаєм, дрогобиччан зустріли короваєм. Керівники районів, Дрогобицького Володимир Шутко, Перемишлянського Володимир Танчин і голова районної ради Роман Андрусишин, у своїх привітаннях відзначили важливість проведення Етно-фестивалю. Адже, проведення такого заходу сприяє широкому залученню населення до участі в народній творчості, дає можливість творчим колективам продемонструвати свій талант за межами району.

На завершення, гостям вручили кошик квітів, а В.Танчин від імені перемишлянців подякував за гарний концерт та нагадав усім присутнім, що 19 листопада колективи Перемишлянщини будуть демонструвати свої таланти у Дрогобичі.

Нагадаємо, що Львівська облдержадміністрація ініціювала проведення І Етно-фестивалю гостинності, у рамках якого відбувається обмін досвідом між художніми колективами районів.

Цими вихідними колективи Старосамбірського району виступали у Жовківському, Сколівського району – у Кам’янко-Бузькому, Турківщина представляла свої колективи у Городоцькому районі.

ЧИТAЙТЕ ТAКOЖ НA СAЙТІ UATOPINFO-ВСІ НOВИНИ УКРAЇНИ:

 Жінкa зaстряглa у вікні, кoли викидaлa свoї фекaлії під чaс пoбaчення

Дивні сексуaльні прaктики – збoчення чи прирoдa?

Мужчинa изнaсилoвaл, a зaтем и убил свoю 3-недельную дoчь

Ревнивaя женa жестoкo нaкaзaлa любoвницу мужa, нaпихaв ей между нoг жгучий перец

Стрілянинa в Лaс-Вегaсі: Стівен Пaддoк встaнoвив кaмери у гoтелі (ВІДЕO)


А поділитися?