У пологовому відділенні Львова зробили дезінфекцію

logo
132289_u_pologovomu_viddilenni_lvova_zrobili_dez.jpeg


15.09.2017, 17:25

родильное отделение, улица РапопортаУ Львові після дезінфекції відновило роботу пологове відділення на вул. Рапопорта. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Після планової профілактичної дезінфекції та проведення ремонтних робіт у санвузлі акушерського відділення, операційній та пологових залах і палатах, відкрили пологове відділення 3-ї міської клінічної лікарні, що на вул. Рапопорта.

Загальна вартість ремонтних робіт склала 841 тис. грн. Зокрема, як повідомили у 3-тій міській клінічній лікарні Львова, за кошти міського бюджету в сумі 120 000 грн. у пологовому відділенні проведено капітальний ремонт санітарного вузла та душової на ІІ-му поверсі акушерського відділення. За позабюджетні кошти в сумі 720 950 грн. капітально відремонтовано операційний блок, зроблено поточний ремонт пологових залів, палат для післяопераційних пацієнток, деяких палат спільного перебування матері та дитини, а також відремонтовано палати №6, №9, №10 та кабінет запису КТГ у відділенні патології вагітності. 

Окрім того, зараз завершується реконструкція куполу та декоративного парапету будівлі, у якій розташоване пологове відділення. Реконструкцію проводить управління охорони історичного cередовища Львівської міської ради за кошти міського бюджету.

Во Львове после дезинфекции возобновило работу родильное отделение на ул. Рапопорта. Об этом сообщает пресс-служба Львовского городского совета.

После плановой профилактической дезинфекции и проведения ремонтных работ в санузле акушерского отделения, операционной и родильных залах и палатах, открыли родильное отделение 3-й городской клинической больницы на ул. Рапопорта.

Общая стоимость ремонтных работ составила 841 тыс. грн. В частности, как сообщили в 3-й городской клинической больницы Львова, за средства городского бюджета в сумме 120 000 грн. в родильном отделении проведен капитальный ремонт санитарного узла и душевой на II-м этаже акушерского отделения. За внебюджетные средства в сумме 720 950 грн. капитально отремонтировано операционный блок, сделан текущий ремонт родильных залов, палат для послеоперационных пациенток, некоторых палат совместного пребывания матери и ребенка, а также отремонтированы палаты №6, №9, №10 и кабинет записи КТГ в отделении патологии беременности.

Кроме того, сейчас завершается реконструкция купола и декоративного парапета здания, в котором находится родильное отделение. Реконструкцию проводит управление охраны исторической среды Львовского городского совета за средства городского бюджета.


А поділитися?Вам має сподобатись...