У Полтаві хочуть реконструювати бібліотеку і створити Музей науки

logo


image

Приблизно 1,5 мільйони гривень необхідно на створення проєкту реконструкції обласної бібліотеки у Полтаві. Ці гроші з обласного бюджету мають спрямувати на сесії облради, яка відбудеться в лютому. Про це розповів Суспільному речник обласної адміністрації Максим Ковальов. У будівлі установи хочуть створити Музей науки, сказав на пресконференції виконувач обов’язків голови ОДА Дмитро Лунін.

За його словами, нині готують проєкт цього простору. Коли саме він буде виконаний, не відомо. На трьох поверхах будівлі планують створити простір для відвідувачів, а на четвертому та п’ятому – зберігати фонди бібліотеки, сказав Дмитро Лунін.

“Туди закуплений, наприклад, планетарний сканер, який дозволяє швидко сканувати все, що є в бібліотеці. Ми хочемо весь фонд зробити оцифрованим, щоб люди змогли згодом доторкнутися до видань, яким по 400–500 років”, – розповів т.в.о. голови Полтавської ОДА.

Що відомо:У листопаді минулого року територію біля обласної бібліотеки почали реконструювати. Планують облаштувати простір з фонтаном, сценою, майданчиками для катання на скейтах тощо.Як раніше повідомляла Суспільному заступниця голови ОДА Катерина Рижеченко, вартість цих робіт приблизно 20 мільйонів гривень. Завершити роботи планують у серпні цього року.