У Польщу зі Львова доправили близько 40 дітей з онкологією

logo


image

Майже 40 дітей з онкологічними та онкогематологічними захворюваннями, які лікувалися у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі, вивезли на лікування до Польщі.

Про це кореспондентові Укрінформу повідомила пресслужба медзакладу.

«Близько 40 дітей з ЗУСДМЦ та евакуйовані пацієнти з інших областей, де зараз тривають воєнні дії, успішно доправили для продовження лікування у клініки Республіка Польща. Це і Варшава, і Краків: CZD (Centrum Zdorowia Dziecka), Medical University of Warsaw, SOR Pediatrics та інші. Діти віком від 3 тижнів до 18 років», – сказали у пресслужбі.

Дітей евакуювали у супроводі польських представників і консула Республіка Польща у Львові Рафала Коцота автобусом, а діток у тяжкому стані – автомобілями швидкої допомоги медицини катастроф. Усі діти виїхали у супроводі дорослих і виключно за бажанням батьків.

У лікарні також повідомили, що частина онкологічних пацієнтів продовжує лікування у ЗУСДМЦ, заклад продовжує приймати дітей з інших областей і надавати їм невідкладну допомогу.

Як повідомлялося, 24 лютого президент РФ Володимир Путін оголосив про початок вторгнення до України. Російські війська обстрілюють та руйнують ключові об’єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і сіл з використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.

В Україні запровадили воєнний стан та оголосили загальну мобілізацію.

Україна офіційно направила позов проти Російської Федерації до Міжнародного суду ООН у Гаазі.