У проїзді Крива Липа в центрі Львова заборонили паркування автомобілів

logo


У проїзді Крива Липа в центрі Львова обмежать паркування для приватних автомобілів, а мешканцям натомість дозволять паркуватись на сусідній вул. Січових Стрільців за пільговим тарифом. Таке рішення міської комісії з безпеки дорожнього руху незабаром вступить у дію.

Як повідомив ZAXID.NET провідний спеціаліст відділу паркування та організації дорожнього руху Львівської міськради Володимир Харчихін, рішення комісії передбачає, що зі сторони Дорошенка у проїзд Крива Липа зможе заїжджати лише транспорт доставки. При цьому доставка зможе відбуватись лише з 6:00 до 11:00 ранку. Іншим приватним автомобілям буде заборонено паркуватись у проїзді Крива Липа.

Для мешканців проїзду Крива Липа ЛКП «Львівавтодор» має забезпечити паркування за пільговими тарифами: 3 грн в годину з 8:00 до 18:00 і безкоштовно у вихідні та святкові дні.

Це рішення комісія прийняла під час засідання 16 жовтня, воно вступить у дію після того, як Галицька районна адміністрація встановить відповідні дорожні знаки.

Нагадаємо, проїзд Крива Липа рішенням комісії з безпеки дорожнього руху визначили пішохідною зоною у 2013 році. Попри це зі сторони вул. Дорошенка у проїзді постійно паркувалися приватні автомобілі.