У Пустомитах пасажири перекрили залізничну колію

logo


У понеділок зранку, 7 травня, пасажири перекрили колію у Пустомитах. За попередньою інформацією, люди протестують проти того, що нібито не змогли сісти у електричку.

Як повідомили у прес-центрі «Львівської залізниці», поїзд сполученням Трускавець-Львів здійснив вимушену зупинку на станції Пустомити.

«Так, справді, близько 8:00 поїзд №6008 здійснив зупинку на станції Пустомити. Наразі невідомо, чи протест пасажирів став причиною затримки поїзда. На місце виїхали працівники служби пасажирських перевезень», – повідомив Андрій Везденко, керівник прес-служби «Львівської залізниці».

Він зазначив, що модель цього поїзда має понад 500 сидячих місць, тому проблеми із посадкою пасажирів не повинно було бути.

«Це поїзд ЕПЛ-2Т. Ця модель вміщує понад 500 сидячих місць. Наразі на місці перебувають наші працівники, які з’ясовують обставини», – зазначив Андрій Везденко.

Нагадаємо, що це уже другий випадок блокування залізничних колій на Львівщині. 27 квітня понад 200 пасажирів впродовж двох годин блокували залізничний рух на станції Скнилів у Львові.