У Радехівському районі виявили плантацію коноплі

logo
200377_u_radehivskomu_rajoni_vijavili_plantaciju.png


На Радехівщині поліцейські під час проведення операції “Мак” виявили плантацію коноплі. Нарковмісні рослини вилучено та скеровано на експертизу. За фактом відкрите кримінальне провадження. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Працівники Радехівського відділення поліції 16 липня під час проведення операції “Мак” виявили на присадибній ділянці 58-річного мешканця одного із сіл району незаконний посів коноплі. Загалом з неї було вилучено та відправлено на експертизу 441 рослину.

За фактом відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст.310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Максимальне покарання, передбачене статтею, – обмеження волі на строк до трьох років. Проводиться досудове розслідування.

На Радеховщине полицейские в ходе операции “Мак” обнаружили плантацию конопли. Наркосодержащие растения изъяты и направлены на экспертизу. По факту открыто уголовное производство. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

Работники Радеховского отделения полиции 16 июля во время проведения операции “Мак” обнаружили на приусадебном участке 58-летнего жителя одного из сел района незаконный посев конопли. Всего с нее было изъято и отправлено на экспертизу 441 растение.

По факту открыто уголовное производство по ч.1 ст.310 Уголовного кодекса Украины (посев или выращивание снотворного мака или конопли). Максимальное наказание, предусмотренное статьей, – ограничение свободы на срок до трех лет. Проводится досудебное расследование.


А поділитися?