​У ресторації «Панська чарка» пояснили ситуацію з отруєнням

logo
142826_u_restoraciji_panska_charka_pojasnili_sit.jpeg


Резонансний випадок отруєння декількох людей у ресторані «Панська чарка» стало відомо декілька днів тому. Троє дівчат та хлопець звернулось до лікарні із поганим самопочуттям, а лікарі встановили діагноз – отруєння їжею.

За попередньою інформацією, 13 жовтня у ресторані «Панська чарка» святкували весілля. Через декілька днів четверо людей, які були на весіллі, потрапили у лікарню. Згодом встановили, що люди отруїлись їжею.

Одразу ж перша версія, котру поширювали у ЗМІ – отруєння через недотримання санітарних норм при приготуванні їжі у самому ресторані.

Проте згодом з’ясувалось, що крім ресторанної кухні на святі була їжа, яку винуватці торжества привезли з собою. Як зазначається у розписці, з собою привезли кремове солодке, пляцки в асортименті, фрукти та алкоголь. Водночас у розписці 13 жовтня перед святом пан Жулевич повідомив, що жодних претензій до ресторану не має.

У адміністрації «Панської чарки» запевняють, що всі страви у закладі готуються з дотриманням санітарно-епідеміологічних норм.

Зараз потерпілі знаходяться у лікарні, а медики з’ясовують чим саме отруїлись гості. При цьому головний епідеміології Львівщини Наталія Тімко зауважила, що оскільки отруєння їжею, не виключено, що можуть бути нові випадки спалаху інфекції.


А поділитися?