У ритмі пристрасного танго. Концерти при свічках у Львівській філармонії

logo


Теплий вечір при свічках. У Львівській філармонії продовжується цикл затишних концертів при свічках. 18 листопада подія  «У ритмі пристрасного танго».

Початок о 18:00, повідомили організатори Zahid Concert Agency, пише Четверта студія.

Подія буде присвячена вічному та найпрекраснішому почуттю – коханню. Коханню, яке втілилось в одному з найпопулярніших жанрів у світі – танго.

«Музика, що захоплює увир пристрасті, натхнення та любові. Романтична атмосфера при свічках та витончене танго у затишний осінній вечір! Разом з тим, гостей заходу пригощатимуть шампанським та солодощами! І все це входить у вартість квитка!», – зазначили організатори.

Ритм пристрасного танго й стане провідним у події, та буде звучати у виконанні ансамблю «ВИСОКИЙ ЗАМОК»: від пристрасного «Лібертанго» Астора П’яццолли чи романтичного «Petite fleur» Сіднея Беше до «лінивого» танго Джона Cаллівана. Також у цейвечір звучатимуть авторські ліричні пісні про кохання відомої української співачки Ірини Долі. Пристрасть музики передасть у пластиці тіла знана танцювальна пара у складі Віктора Сокрути і Соломії Кудин.

«Це буде теплий романтичний вечір, сповнений чудової музики та пристрасних ритмів танго. Особливої атмосфери йогододадуть свічки, що прикрашатимуть концертний зал. Під час антракту гості матимуть можливість поспілкуватись, зробити у фоє фото з артистами та пригоститись шампанським. Тут  буде також романтична атмосфера – танцюватимуть дві пари, до яких можна буде доєднатися людям, які б хотіли себе спробувати у танці», – розповідає художній керівник проєкту Андрій Яцків.

Цей концерт стане наступною подією із масштабного циклу «тихих» проєктів – подій без яскравих світлових чи шумових ефектів,наповнених музикою, яка дозволить у наш складний час «перезавантажитись», знайти час для себе та хоч трішки переключитися.

Коментарі

Позначки: танго, філармонія