У садочках Львівської громади створять місця ще для 700 дітей

logo


МІСТО

У дошкільних закладах планують відкрити 28 додаткових груп

Фото ілюстративне: Galnet

Цього року мають провести ремонти у 8 дитячих садочках Львова. Це дозволять відкрити ще 28 додаткових груп у закладах дошкільної освіти міста у 2021 році. Про це повідомляють у пресслужбі мерії.

Одним із стратегічних напрямків розвитку освіти на 2021 рік є завершення ремонтних робіт у закладах дошкільної освіти. У першу чергу мова йде про завершення ремонтів на вул. Медової Печери, де буде відкрито 7 груп, продовження робіт на вул. Виговського (6 груп), на вул. Клепарівській (4 групи), на вул. Дністерській (4 групи), також ми відремонтуємо ще 2 групи та харчоблок у «Будинку школярів», де раніше було відкрито 4 групи, які успішно відвідують діти. Також заплановано у 2021 році відкрити 18 груп у ЗДО на вул. Малоголосківська, 34 – садочок, який для міста будуть забудовники. Плануємо завершити ремонт садочку на вулиці Грушевського у селищі Рудно (3 групи). Окрім того ми оголошуємо торги на будівництво нового закладу дошкільної освіти на вул. Білогорща. Усі ці садочки зможуть додатково забезпечити дошкільною освітою – 700 дітей у різних мікрорайонах міста, – розповіла начальниця управління освіти Львівської міської ради Зоряна Довганик.

Нагадаємо, у 2020 році у закладах дошкільної освіти Львова відкрили 19 додаткових груп повного дня. Також минулого року розпочали роботу 18 груп короткотривалого перебування. До садків міста зараховано 8350 дітей.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.