У Садового кажуть, що не видавали перепустку скандальній блогерші

logo


Олег Забарило написав пост

Львівська міська рада не видавала пропуску скандальній блогерші, яка проїхалась площею Ринок.

Про це у Фейсбуці написав директор департаменту мобільності Олег Забарило, пише Четверта студія.

«Скандальна блогерка з музичним несмаком проїхалась по пішохідній площі Ринок. Як так сталось? Розповідаю.

Сьогодні вмережі зʼявилось відео, на якому водійка «Мерседеса», слухаючи російську музику, проїжджає через площу Ринок. Завдяки камерам спостереження з’ясували, що подія трапилась у вівторок, 07 листопада.

Автівка заїхала на територію парковки ресторану «Фешн» та близько 16:00 години виїхала через вул. Театральну. Далі водійка мала виїхати з пішохідної зони, повернувши праворуч у напрямку пр.Свободи.

Натомість грубо порушила правила дорожнього руху, свідомо проігнорувала заборону поворотуліворуч, демонстративно опустила бокове вікно, увімкнула голосніше російську «попсу» та проїхалась через площу Ринок. Жодної перепустки водійка не мала. Принаймні від міста. Вона порушила правила дорожнього руху. За це, сподіваюсь, буде належно покарана. Всі відеофакти із зафіксованими номерними знаками уже передаємо в поліцію.

На момент оприлюднення відео «Мерседес», в якому зняте відео, вже залишив територію нашого міста. Сподіваюсь, назавжди.

Окремо піднімемо питання в мерії, щоробити із парковкою біля цього ресторану, щоб такі випадки не стали масовими. Зокрема повернемось до ідеї закрити виїзд у цьому напрямку», – йдеться у повідомленні.

Коментарі

Позначки: Олег Забарило, перепустка