У Самбірській ЦРЛ за понад 6 мільйонів оновили приймальне відділення (Фото)

logo


МІСТО

Усі фото: ЛОДА

У Самбірській центральній районній лікарні завершили реконструкцію приймального відділення, на яку витратили понад 6 мільйонів гривень із державного та місцевого бюджетів. Про це повідомили у пресслужбі Львівської обласної державної адміністрації.

Упродовж 2020 року тут провели внутрішні оздоблювальні роботи, замінили системи вентиляції, каналізаційної мережі, водопостачання, влаштували критий навіс та провели благоустрій території.

Я сподіваюсь, що зараз лікарі відчують полегшення, бо тепер у лікарні з’явились такі необхідні для діагностики й порятунку життя пацієнтів апарати: комп’ютерний томограф, система УЗД, рентген та ще багато інших дрібних устаткувань – каталки, крісла-візки, операційні столи, – зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

Відділення екстреної медичної допомоги працює в цілодобовому режимі надаючи медичну допомогу в невідкладних станах.

За рік у відділенні відбувається більше 10 000 госпіталізацій пацієнтів на стаціонарне лікування. Оновлене відділення та нове обладнання дадуть можливість швидкого встановлення діагнозу та допоможе лікарям оперативно, не втрачаючи час, надати невідкладну допомогу для порятунку пацієнта.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.