У Самборі за 6 мільйонів гривень оновили відділення екстреної меддопомоги (Фото)

logo


МІСТО

Лікарня обслуговує близько 200 тисяч жителів області


Фото: Юрій Бучко

У Самбірській центральній лікарні відреконструювали відділення екстреної медичної допомоги. Роботи там тривали близько пів року, повідомляють у пресслужбі Львівської ОДА.

Підрядник збільшив площу приміщення до 750 м². Тут облаштували новий операційний блок, рентгенкабінет, кімнату санітарної обробки хворих, оглядові палати, кабінети УЗД та ендоскопії, інфекційний бокс, лабораторію.

Вартість робіт – 5 мільйонів 900 тисяч гривень.

«За додаткові кошти держбюджету приймальне відділення оснастили сучасним медичним обладнанням – цифровим рентген апаратом, УЗД, меблями, апаратурою для гастроскопії, у перспективі планують придбати компютерний томограф та облаштувати для нього приміщення. Медзаклад є опорним і в часи пандемії відіграє важливу роль для району», – зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.

Лікарня є багатопрофільною, обслуговує територію з населенням близько 200 тисяч жителів, колишніх п’яти районів – Самбірського, Старосамбірського, Турківського, частину Городоцького та Мостиського. У закладі працюють 800 осіб медперсоналу.


Фото: Юрій Бучко


Фото: Юрій Бучко

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.