У селі на Львівщині козуля травмувала трьох дітей (ФОТО)

logo


На Бродівщині козуля завдала тілесні ушкодження трьом дітям і дорослому.

Як повідомляє Бродівська міська рада у ФБ,  це «перший випадок із вилучення дикої тварини у нашій громаді».

В селі Станіславчик багатодітна сім’я приручила козулю європейську. Більше року звір жив разом з родиною. Діти назвали Бембі та годували з рук печивом і цукерками. Маленьке козеня ночувало в хаті. Коли підросло – перемістили у хлів, поряд із свійськими тваринами.

Проте дика коза почала втікати за межі приватної території – часто бігала селом, лякаючи жителів. Протягом останнього часу до старости Володимира Ясінського надійшло чотири скарги від мешканців. Звір завдав тілесні ушкодження трьом дітям і дорослому.

Реагуючи на звернення громадян, головні спеціалісти відділу юридичного супроводу, комунального майна, екології та благоустрою виконавчого комітету Бродівської міської ради зібрали комісію в складі представників Державної екологічної інспекції, поліції, спеціалізованих служб.

Людям, які тримали в себе на подвір’ї дику тварину, повідомили про потенційну небезпеку і загрозу для дітей, коли звір ще більше підросте. Також розповіли про наслідки утримання козулі в неприродному для неї середовищі, без вільного простору.

В результаті – козулю європейську погодилися передати в Мисливське господарство “Стир” для реабілітації та подальшого повернення у дику природу.

«Ми ж хочемо нагадати: якщо ви натрапили на дику тварину, що має ушкодження, не забирайте її додому. Повідомте у міську раду, поліцію чи інші уповноважені служби», – наголошується у повідомленні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

image