У селі на Львівщині собаки принесли на подвір’я людську ногу (відео)

logo


image

У селі Гологори Золочівського району собака приніс на подвір’я будинку частину людської ноги. Поліція підозрює, що нога може належати зниклому безвісти у листопаді місцевому мешканцю. Зараз частину тіла скерували на експертизу.

Як повідомив місцевому сайту «Золочів.нет» слідчий Золочівського відділу поліції ГУ НП у Львівській області Микола Яремчук, у суботу, 27 лютого, поліція отримала виклик про те, що собаки жителя села Гологори притягнули до домогосподарства людську ногу. На місце події виїхала слідчо-оперативна група.

Слідчі встановили, що нога, яку притягнув собака – людська, вона має пошкодження. Ногу правоохоронці вилучили і відправили на експертизу, щоб встановити характер пошкоджень.

«Крім цього, ймовірно нога може належати одному із жителів села Гологірки Золочівського району, який наприкінці осені 2020 року зник безвісти. У зв’язку з цим звертаємось до жителів цього села, щоб долучитись до пошуків безвісти зниклого», – повідомив Микола Яремчук.

Втім поліція не виключає, що нога може належати й іншій людині.

Зазначимо, що 23 листопада 2020 жовтня вийшов з дому і не повернувся мешканець Гологірок Михайло Ганець 1958 року народження.