У селі Підгірне запрацювала поліцейська станція

logo


МІСТО

Її облаштували коштом громади

Усі фото: ЛОДА

Сьогодні, 7 квітня, у селі Підгірне Підберізцівської територіальної громади запрацювала поліцейська станція. Це службове приміщення, яке використовуватиме Поліцейський офіцер громади, повідомляють у пресслужбі Львівської обласної державної адміністрації.

Сьогоднішнє відкриття дозволить понад 5-и тисячам мешканців громади почуватися безпечніше. Адже такий осередок допоможе правоохоронцям швидше реагувати на різні ситуації. Поліцейський офіцер, який тут працюватиме, оперативно реагуватиме на звернення мешканців, стане частиною вашої громади та гарантом дотримання законності на її території, – зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький.

Облаштували поліцейську станцію коштом громади, сюди придбали оргтехніку. Національна поліція ж, спільно з міжнародними партнерами забезпечила поліцейського автомобілем та всім необхідним для виконання завдань у своїй громаді.

Так, ще 30 липня минулого року між ГУНП та Підберізцівською ТГ було укладено меморандум про співпрацю сторін у межах проєкту «Поліцейський офіцер громади».

Поліцейськиим офіцером громади став Володимир Буряк. Він буде доступний для населення цілодобово та надаватиме поліцейські послуги у сфері безпеки дорожнього руху, громадської безпеки, роботи з сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах, виявлятиме та припинятиме кримінальні та адміністративні правопорушення, створюватиме безпечний простір шляхом внесення пропозицій по безпекових програмах.

Поліцейська станція працює для населення на вулиці Науковій, 1.

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.