У Шегинях затримали громадянку Гани з підробленими італійськими документами

logo


ЛЮДИ

28-річна жінка прямувала в країни ЄС автобусом «Запоріжжя – Свіноуйсьце»

Фото: Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон

У Шегинях під час паспортного контролю прикордонники Львівського загону затримали громадянку Гани з підробленими італійськими документами.

28-річна жінка прямувала в країни ЄС автобусом «Запоріжжя – Свіноуйсьце». На контроль вона надала паспортний документ особи без громадянства Італії. Проте правоохоронці з’ясували, що документ не належить жінці та є підробленим. Крім того, у неї була італійська посвідка на постійне місце проживання, яка теж виявилася підробленою. Іноземка зізналася, що вона є громадянкою Республіки Гана. В Україну вона прибула навесні цього року через пункт пропуску «Бориспіль», – повідомляють у Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України-Західний кордон.

Громадянку Гани доправили до прикордонного підрозділу для з’ясування усіх обставин правопорушення та притягнення до адміністративної відповідальності за ст. 204-1 КУпАП «Незаконне перетинання або спроба незаконного перетинання кордону України». Крім того, у діях жінки вбачають ознаки кримінального правопорушення, передбаченого ст. 358 ККУ «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Підписуйтесь на наш Telegram. Ми цінуємо ваш час, тому надсилатимемо лише ті матеріали, які справді варті вашої уваги.