У школах і дитсадках Львова вшановують Героїв Небесної Сотні

logo


13:05 19 лютого 2020 р.

У школах і дитсадках Львова долучилися до вшанування жертв масових розстрілів на Майдані Незалежності у Києві під час Революції Гідності.

Про це повідомили в середу, 19 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що в школах відбуватимуться зустрічі з учасниками Революції Гідності, а в закладах дошкільної освіти – флешмоб «На крилах ангелів». А завтра, 20 лютого, у школах першим уроком буде урок пам’яті «Жива історія Майдану», де покажуть відео учасників міського конкурсу «Найкращий фільм-інтерв’ю з учасниками АТО» та конкурсу відеоколажів «Від Крутів до Майдану».

Учні старших класів зможуть переглянути документальні фільми «Майдан», «Зима у вогні» та «Майдан. Мистецтво спротиву». 20 лютого о 14:00 на території Меморіалу пам’яті Героїв Небесної Сотні учні львівських шкіл проведуть акцію «Ангели Майдану», зав’язуючи синьо-жовті стрічки та запалюючи свічки пам’яті. Після цього, о 15:00, у Львівському академічному обласному театрі ляльок учні СЗШ №22 покажуть міні-виставу «Шевченко і Майдан».

Як інформував «ЩЛ», львів’яни долучилися до акції «Ангели пам’яті»