У школі на Львівщині шукали вибухівку

logo


Поліцейські встановлюють особу аноніма, який надав неправдиве повідомлення про замінування навчального закладу в Самбірському районі. Вибухонебезпечних предметів правоохоронці не виявили. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

В Самбірський відділ поліції сьогодні, 8 травня, близько дев’ятої ранку надійшло повідомлення про замінування однієї зі шкіл міста Новий Калинів.

На місці події працювали експерти-вибухотехніки, кінолог, слідчо-оперативна група та працівники інших служб. З навчального закладу було евакуйовано 545 дітей та 60 працівників школи. Обстеживши приміщення та прилеглу територію, вибухонебезпечних предметів правоохоронці не виявили.

Поліцейські встановлюють особу аноніма, який надав неправдиве повідомлення про замінування, вирішується питання про відкриття кримінального провадження.

Полицейские устанавливают личность анонима, который предоставил ложное сообщение о заминировании учебного заведения в Самборском районе. Взрывоопасных предметов правоохранители не обнаружили. Об этом сообщает отдел коммуникации полиции Львовской области.

В Самборский отдел полиции сегодня, 8 мая, около девяти утра поступило сообщение о заминировании одной из школ города Новый Калинов.

На месте происшествия работали эксперты-взрывотехники, кинолог, следственно-оперативная группа и работники других служб. Из учебного заведения были эвакуированы 545 детей и 60 работников школы. Обследовав помещения и прилегающую территорию, взрывоопасных предметов правоохранители не обнаружили.

Полицейские устанавливают личность анонима, который предоставил ложное сообщение о заминировании, решается вопрос об открытии уголовного производства.