У Снопківському парку пограбували підлітка

logo


У Снопківському парку затримали ймовірних грабіжників, які відібрали у хлопця мобільний телефон. Про це повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Вчора близько 18 години до патрульних надійшов виклик про конфлікт у Снопківському парку. Зі слів потерпілого двоє осіб – чоловік та жінка, підійшли до нього, коли той повертався додому, і виник конфлікт. Хлопець попередив невідомого, що викликає поліцію. Підліток встиг зробити дзвінок, і чоловік, побачивши це, вдарив юнака і відібрав мобільний, вимкнувши його. Зловмисник, зі слів хлопця, подався геть. Небайдужі люди допомогли хлопцеві підвестися і, почувши що трапилося, повідомили патрульних про грабіж.

Неподалік у парку інспектори виявили осіб, які були схожі за описами. 49-річний львів’янин заперечував спочатку свою провину, а потім сказав, що передав майно хлопця жінці, що була з ним. 48-річна жінка з міста Житомир заперечувала цей факт, однак під час того, як діставала з кишені паспорт для встановлення особи, у неї випав телефон заявника. На місце події викликали батьків хлопця, слідчого у справах неповнолітніх та слідчо-оперативну групу Галицького відділу поліції. В присутності понятих та матері 16-річного хлопця речові докази вилучили. Затриманих доставили у відділок.

В Снопковском парке задержали вероятных грабителей, отобравших у парня мобильный телефон. Об этом сообщает Патрульная полиция Львовской области.

Вчера около 18 часов патрульным поступил вызов о конфликте в Снопковском парке. По словам потерпевшего, два человека – мужчина и женщина, подошли к нему, когда он возвращался домой, и возник конфликт. Парень предупредил неизвестного, что вызывает полицию. Подросток успел сделать звонок, и человек, увидев это, ударил юношу и отобрал мобильный, выключив его. Злоумышленник, по словам парня, ушел. Неравнодушные люди помогли парню встать и, услышав ослучившемся, сообщили патрульным о грабеже.

Неподалеку в парке инспекторы обнаружили лиц, которые были похожи по описаниям. 49-летний львовянин отрицал сначала свою вину, а потом сказал, что передал имущество парня женщине, которая была с ним. 48-летняя женщина из города Житомир отрицала этот факт, однако во время того как доставала из кармана паспорт для установления личности, у нее выпал телефон заявителя. На место происшествия вызвали родителей парня, следователя по делам несовершеннолетних и следственно-оперативную группу Галицкого отдела полиции. В присутствии понятых и матери 16-летнего парня вещественные доказательства изъяли. Задержанных доставили в участок.