У Сокалі «Еко-фестиваль»

logo


Фестиваль розпочнеться у суботу, 23 липня. Мета його  проведення – привернення уваги мешканців Львівщини до екологічних проблем регіону. Про це повідомили в департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації.

«Ми хочемо продемонструвати, що екологія – це не лише чисте повітря та вода, а також здорова їжа, активний відпочинок та, перш за все, культура поведінки, екологічна свідомість», – зазначають організатори.

Кожен гість фестивалю зможе послухати панельні дискусії на теми: «Сортування сміття», «Представлення енергоощадних технологій» та «Тенденції екоосвіти».

Відвідувачі спробують самотужки виготовити меблі з палетів, прикраси з полімерної глини, візьмуть участь у кулінарних конкурсах та майстер-класах, у велопробігу, перевірять спритність на скеледромі, скуштують безліч смаколиків тощо.

Під кінець вечора гостей фестивалю чекатиме концерт.

У рамках проведення «Еко-фестивалю» відбудеться кулінарний конкурс «Шашлик/барбекю/мангал». Для участі в ньому потрібно заповнити анкету (див. на http://loda.gov.ua/ upload/users_files/11/upload/anketa.pdf) та надіслати її на е-mail: oxana_v@ukr.net або зателефону-вати: 0673520122.