У Стрию відкрили перший Центр психічного здоров’я

logo


Тут на стаціонарі одночасно зможуть перебувати 40 пацієнтів

У Стрийському районі на Львівщині запрацював перший Центр психічного здоров’я на базі Стрийської міської об’єднаної лікарні. Про це 17 травня повідомив начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козацький.

“Щоб створити нове відділення, знадобилося близько 11місяців та понад 6 мільйонів гривень”, — йдеться у повідомленні. Це гроші з місцевого бюджету Стрийської громади та власні надходження лікарні. За них відремонтували приміщення і закупили все необхідне, щоб облаштувати кабінети та палати.

Одночасно в стаціонарі зможуть перебувати до 40 пацієнтів

Тут надаватимуть допомогу дорослим. Одночасно в стаціонарі зможуть перебувати до 40 пацієнтів. Центр забезпечує й амбулаторне лікування, також при ньому працює мобільнамультидисциплінарна команда.

Фото зі сторінки Максима Козицького Фото зі сторінки Максима Козицького

Львівщина стала першою областюв Україні, яка затвердила Комплексну Програму охорони психічного здоров’я та психосоціальної підтримки цивільного населення. Відкриття таких Центрів – частина реалізації цієї Програми.

Окрім Центру психічного здоров’я на базі Стрийської міської об’єднаної лікарні, на Львівщині таку допомогу надають у Львівській обласній клінічній психіатричній лікарні, Першому ТМО Львова та КНП “Стебницька Міська Лікарня” ДМР. На черзі – медзаклади у Червонограді, Самборі та Новояворівську.

Нагадаємо,у Львові на вулиці Замарстинівській збудують Центр психічного здоров’я. Львівська міськрада отримає 1,5 млн євро благодійної допомоги від Фландрії на будівництво цього центру.

#Новини Львівщини #Стрий #психіатр