У суботу Львівщина попрощається з шістьма полеглими захисниками

logo


18 травня в останню путь проведуть Андрія Пиля, Івана Колодійчика, Богдана Крохмаля, Володимира Дацюка, Юрія Потрогоша та Богдана Мацелюха

У суботу, 18 травня, мешканці Львівщини попрощаються з шістьма загиблими військовослужбовцями. Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Андрій Пиль Андрій Пиль Андрій Пиль Фото: Львівська обласна військова адміністрація

Житель села НижніГаї Дрогобицької громади. Після закінчення школи вступив у Дрогобицький коледж нафти та газу. Із початком повномасштабного вторгнення добровольцем став на захист держави у складі 1-ї роти 67-го батальйону ТрО. Загинув 14 травня 2024 року поблизу населеного пункту М’ясожарівка на Луганщині. Йому було 48 років.

Іван Колодійчик Іван Колодійчик Іван Колодійчик Фото: Львівська обласна військова адміністрація

Уродженець міста Борислав Львівської області. Навчався у Бориславському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4 імені Стефана Коваліва. Згодом вступив до Львівського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут. З перших днів повномасштабного вторгнення вступив до лав Збройних Сил. Воював у складі 24-їокремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних Сил України. Загинув 27 травня 2022 року. У віці 23 роки.

Богдан Крохмаль Богдан Крохмаль Богдан Крохмаль Фото: Львівська обласна військова адміністрація

23-річний житель міста Червоноград. Був старшим солдатом, навідником мінометного взводу 33-ї окремої механізованої бригади. Воїн вважавсязниклим безвісти з лютого 2024 року. Однак згодом рідні отримали підтвердження його загибелі на Донеччині.

Володимир Дацюк Володимир Дацюк Володимир Дацюк

Уродженець міста Сокаль. Служив майстром ударних безпілотних авіаційнихкомплексів батальйону безпілотних систем військової частини А4447. Загинув 12 травня 2024 року під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Побєда Донецької області. У віці 46 років.

Юрій Потрогош Юрій Потрогош Юрій Потрогош Фото: Львівська обласна військова адміністрація

Житель містаКам’янка-Бузька. Воїн був підполковником та командиром однієї з військових частин. Загинув 16 травня 2024 року внаслідок ракетного обстрілу на Харківщині. У віці 38 років.

Богдан Мацелюх Богдан Мацелюх Богдан Мацелюх Фото: Львівська обласна військова адміністрація

Уродженецьсела Старий Яр, згодом переїхав до Яворова. У серпні 2023 року Богдана призвали до війська і він вступив до лав 14-ї механізованої бригади. Загинув 10 травня 2024 року під час виконання бойового завдання на Харківщині.

#Львівщина #загиблі #Новини Львівщини#загибель військового #прощання