У Superhumans Center відкрили два нових відділення – реконструктивної хірургії та відновлення слуху

logo


популярне

Запрацював весь комплекс центру протезування, реабілітації та реконструктивної хірургії. Для тих, хто постраждав через війну, лікування і відновлення тут безкоштовне.

Про це повідомляє глава Львівської військової адміністраціїМаксим Козицький.

“У відкритті особисто взяв участь найбільший донор проєкту – американський бізнесмен та філантроп Говард Баффет.

Під час події відома на весь світ американська акторка, модель і спортсменка Еймі Маллінз, яка не змогла приїхати через свій щільний графік, зробила відеозвернення, у якому оголосила, що вона стала амбасадоркою Superhumans Center!

До події також долучилися близько 200 українських ветеранів та ветеранок, які після важкихбойових травм знову можуть ходити, ковтати, кліпати, отримали нові руки, а дехто поступово повертає справжні обриси свого обличчя, і все це завдяки фахівцям Superhumans Center. Загалом ж спеціалісти центру повернули втрачені можливості уже понад 600 людям!”, ідеться у повідомленні.

Невдовзі у Superhumans Center також відкриють освітній центр, де навчатимуть фізичних терапевтів і протезистів.

А сам проєкт уже почали масштабувати на Одесу та Дніпро.

“Звучить неймовірно, але це реальність. Ця реальність у нас є завдяки Stavnitser Andrey, Ользі Руднєвій, Андрієві Віленському і великій команді професіоналів, яку вониочолюють, Першій леді Олена Зеленська і міністрові охорони здоровʼя України Віктор Ляшко, які повірили у цей проєкт і допомагають йому розвиватися, та всіммеценатам, які вірять в Україну і українців”, додає Козицький..

Як зазначив Андрій Ставніцер, місія Superhumans Center – перетворювати шрами і поранення на гордість та красу. Дякуємо вам за це. І дякуємо нашим воїнам та ветеранам за все!

Джерело: LvNews Теги: #львів,#новини львова, #новини львівщини, #львівськіновини, #Superhumans Center