У трьох районах Львівщини горіли військові об’єкти

logo


image

Інформацію про пожежі на військових об’єктах Львівської області, що виникли унаслідок вибухів, оприлюднило Головне управління ДСНС України у Львівській області.

Де і що саме горіло, у повідомленні ГУ ДСНС не зазначено. Названо тільки райони – Червоноградський, Золочівський та Самбірський. «На усі події здійснено оперативне реагування, – йдеться у повідомленні. – Пожежно-рятувальні підрозділи переведені на посилений варіант несення служби. Додатково введені в оперативні розрахунки рятувальники та резервна техніка.

Наразі пожеж внаслідок вибухів на території житлових масивів немає». Наголошено у повідомленні й на тому, що рятувальники Львівщини готові до реагування на надзвичайні ситуації, виконання завдань за призначенням та допомогу населенню.

Варто додати, що сьогодні голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький під час брифінгу закликав мешканців Львівщини не панікувати та відстежувати лише офіційні джерела інформації. Наголошував на тому, що російська армія активно обстрілює військові об’єкти в Україні. «Зокрема, на Львівщині,  за оперативними даними, постраждали військові частини у Кам’янці, Бродах та Новому Калинові», – сказав Максим Козицький. І закликав до особливої пильності громадян, які живуть біля військових об’єктів: «Стежте за сигналом «Повітряна тривога». Будьте поруч зі своїми дітьми. Перевірте свої укриття».

Тетяна КОЗИРЄВА, «День», Львів