У Трускавці активісти погрожують запалити шини перед міськрадою

logo
148690_u_truskavci_aktivisti_pogrozhujut_zapalit.jpeg


08.11.2017, 13:18

Трускавец, бювет, активистыУ Трускавці місцеві активісти виламали турнікети на вході до бювету та погрожують запалити шини перед міськрадою, якщо не відмінять плату за вхід у бювет. Про це повідомляють “Трускавецький вісник”. 

Вчора, 7 листопада, у Трускавці на нижньому бюветі невідомі пошкодили турнікети, які планувалося ввести в дію з 1 грудня 2017 року для платного входу в бювет. Незважаючи на те, що такі дії активістів можна трактувати як хуліганські та як пошкодження приватного майна, більшість мешканців схвально поставилися до новини про пошкодження турнікетів, пише видання. Оскільки плани ввести платний вхід в бювет обурили всю трускавецьку громаду.

Поки що відповідальність за акцію пошкодження турнікетів ще не взяла на себе жодна громадська організація. А тим часом, як інформують “Трускавецькі новини”, у випадку невиконання вимог громади активісти готові до вчинення інших дій, включно з використанням палаючих шин під бюветом, адміністрацією ПрАТ “Трускавецькурорт” та міською радою Трускавця.

В Трускавце местные активисты выломали турникеты на входе в бювет и угрожают зажечь шины перед горсоветом, если не отменят плату за вход в бювет. Об этом сообщают “Трускавецкий вестник”. 

Вчера, 7 ноября, в Трускавце на нижнем бювете неизвестные повредили турникеты, которые планировалось ввести в действие с 1 декабря 2017 года для платного входа в бювет. Несмотря на то, что такие действия активистов можно трактовать как хулиганские и как повреждение частного имущества, большинство жителей положительно отнеслись к новости о повреждении турникетов, пишет издание. Поскольку планы ввести платный вход в бювет возмутили всю трускавецкую громаду.

Пока ответственность за акцию повреждения турникетов еще не взяла на себя ни одна общественная организация. А между тем, как информируют “Трускавецкие новости”, в случае невыполнения требований активисты готовы к совершению других действий, включая использование горящих шин под бюветом, администрацией ЧАО “Трускавецкурорт” и городским советом Трускавца.


А поділитися?Вам має сподобатись...