У Трускавці в оселі зачинився дворічний малюк

logo


У Трускавці в оселі зачинилися дворічний малюк та хвора пенсіонерка. Про це повідомляють “Джерела Трускавця”. 

В курортному місті дворічний хлопчик став бранцем власної оселі. Як повідомив виконуючий обов’язки керівника підрозділу ДСНС в курортному місті Володимир Гординський, надзвичайна ситуація мала місце в багатоповерхівці на вулиці Дрогобицькій, 12. Мати на кілька хвилин вийшла з квартири, а двері наглухо зачинилися протягом. Жінка викликала на підмогу рятувальників – ті і допомогли відчинити оселю.

Інша ситуація із зачиненими дверима у Трускавці мала місце на вулиці Івасюка, 17. Там на 4-му поверсі мешкає літня жінка, яка, очікуючи приїзду медичних працівників, впала на підлогу та не змогла самотужки піднятися. Тож відчинити двері ескулапам було нікому. На допомогу оперативно викликали підрозділ місцевих рятувальників. Надзвичайники по спеціальній драбині залізли на 4 поверх, через вікно потрапили в оселю, двері якої і відчинили зсередини та впустили медичних працівників.

В Трускавце в доме закрылись двухлетний малыш и больная пенсионерка. Об этом сообщают “Источники Трускавца”. 

В курортном городе двухлетний мальчик стал пленником собственного дома. Как сообщил исполняющий обязанности руководителя подразделения ГСЧС в курортном городе Владимир Гордынский, чрезвычайная ситуация имела место в многоэтажке на улице Дрогобычской, 12. Мать на несколько минут вышла из квартиры, а двери наглухо закрылись сквозняком. Женщина вызвала на подмогу спасателей – те и помогли открыть дом.

Другая ситуация с закрытыми дверями в Трускавце имела место на улице Ивасюка, 17. Там на 4-м этаже живет пожилая женщина, которая, ожидая приезда медицинских работников, упала на пол и не смогла самостоятельно подняться. Поэтому открыть дверь эскулапам было некому. На помощь оперативно вызвали подразделение местных спасателей. Чрезвычайники по специальной лестнице залезли на 4-й этаж, через окно попали в дом, двери которого и открыли изнутри и впустили медицинских работников.