У Трускавці відмовились від запровадження плати за вхід до бювету

logo
149057_u_truskavci_vidmovilis_vid_zaprovadzhennj.jpeg


У четвер, 9 листопада, під час засідання сесії Трускавецької міської ради депутати прийняли рішення зупинити запровадження платного входу до центрального бювету мінеральних вод, що мав вступити в дію з 1 грудня.

«Ми будемо збирати фактаж, щоб зрозуміти скільки часу та ресурсів потрібно для того, щоб створити комунальне підприємство і спільне підприємство [з ПрАТ «Трускавецькурорт»]. Коли ми матимемо таку інформацію, то звернемось до громади міста, можливо, проведемо референдум, бо я підозрюю, що це буде дороговартісне питання», – розповів ZAXID.NET мер Трускавця Андрій Кульчинський.

За словами мера, найближчим часом до ідеї запровадження платного входу до бювету у Трускавці не повертатимуться.

Як повідомляв раніше ZAXID.NET, з 1 грудня у Трускавці мали запровадити оплату за вхід до центрального міського бювету. Одноразове відвідування бювету мало коштувати гостям міста 3,5 грн, натомість мешканці Трускавця за приписом лікаря могли б пити «Нафтусю» безкоштовно. Рішення ПрАТ «Трускавецькурорт», якому належить бювет, про запровадження платного входу викликало протести у частини місцевих мешканців. У ході протестів 7 листопада місцеві активісти виламали встанволені на вході до центрального бювету турнікети.


А поділитися?