У Трускавці встановили 12-метрову скульптуру Ісуса Христа

logo


У курортному Трускавці Львівської області, яке славиться лікувальними мінеральними водами, встановили 12-метрову скульптуру Ісуса Христа, яка схожа до 40-метрового “Христа-Спасителя” у Ріо-де-Жанейро. Про це повідомляє “Високий замок”. 

Скульптура стоїть на триметровому постаменті на Гошівській горі, яка є найвищою точкою Трускавця. З неї зняли риштування. Залишаються роботи по благоустрою навколишньої території та оздоблення постаменту. Незабаром відбудеться офіційне відкриття статуї.

Ініціатор такого проекту — місцевий політик, меценат Ігор Кісак. Свого часу він балотувався на посаду міського голови Трускавця. Пан Ігор не каже, у скільки йому обійшлася 12-метрова статуя Ісуса Христа.

Ігор Кісак зазначив, що виношував ідею ще змалку.

“Думаю, статуя буде об’єднувати усіх християн та принесе нам мир”, — зауважив пан Ігор.

Нагадаємо, статую Ісуса почали встановлювати ще у 2017 році, тоді й виник скандал. Будмайданчик проінспектували працівники Держархбудконтролю у Львівській області. Перевіряли, чи будівництво не призведе до руйнування гори, де має постати 12-метровий Христос. Та ініціатор проекту вирішив не допустити інспекторів до архітектурних оглядин, через це йому довелося заплатити 50 тисяч гривень штрафу. Згодом Ігор Кісак анулював штрафні санкції в суді.

В курортном Трускавце Львовской области, который славится лечебными минеральными водами, установили 12-метровую скульптуру Иисуса Христа, похожа на 40-метрового “Христа Спасителя” в Рио-де-Жанейро. Об этом сообщает “Высокий замок”. 

Скульптура стоит на трехметровом постаменте на Гошевской горе, которая является самой высокой точкой Трускавца. С нее сняли леса. Остаются работы по благоустройству окружающей территории и отделки постамента. Вскоре состоится официальное открытие статуи.

Инициатор такого проекта – местный политик, меценат Игорь Кисак. В свое время он баллотировался на пост городского головы Трускавца. Господин Игорь не говорит, во сколько ему обошлась 12-метровая статуя Иисуса Христа.

Игорь Кисак отметил, что вынашивал идею еще с детства.

“Думаю, статуя будет объединять всех христиан и принесет нам мир”, – отметил Игорь.

Напомним, статую Иисуса начали устанавливать еще в 2017 году, тогда и возник скандал. Стройплощадку проинспектировали работники ГАСК в Львовской области. Проверяли, строительство не приведет к разрушению горы, где должен появиться 12-метровый Христос. И инициатор проекта решил не допустить инспекторов к архитектурным осмотра, поэтому ему пришлось заплатить 50 000 гривен штрафа. Впоследствии Игорь Кисак аннулировал штрафные санкции в суде.