У центрі Львова напали на українського блогера

logo


Ніколас Карма став жертвою хуліганів. Невідомі хлопці образили його та застосували газовий балончик.

У центрі Львова напали на українського блогера

У центрі Львова відомий український блогер Ніколас Карма потрапив у неприємну ситуацію – на нього напали хулігани. Про це він написав в Instagram.

Відомо, що інцидент стався, коли тіктокер знімав свої відео. Тим часомдвоє молодих людей почали поводитися агресивно і вигукувати на його адресу неприємні речі.

Ніколас Карма не став терпіти образи. Блогер підійшов до молодиків, щоб пояснити їм, що така поведінка не є нормальною. Зрештою, все закінчилося тим, що йому в обличчя бризнули з перцевого балончика.

“Я прогулювався площею Ринок, знімав відео, як зазвичай, і почув собі навздогін неприємні вигуки. Не буду повторювати, що вони говорили, а це було агресивно, недопустима лексика, поруч багатолюдей, діти. Я повернувся, щоб пояснити, що, не зважаючи на те, що я їм можу не подобатись, так не красиво висловлюватись”, – сказав він.

Ніколасу Кармі довелося викликати швидку допомогу. Тіктокер розповів, що лікарі надали йому першу допомогу, і зараз він почувається добре. Блогер вже подав заяву в поліцію, і правоохоронці встановили особи нападників.

“Вчора, коли це сталось, я побачив, що народ готовий заступитись одне за одного у таких ситуаціях. Це головне. Не жити життя запринципом “Моя хата з краю”, а відстоювати честь та гідність навіть чужих їм людей. На жаль, без бидла не буває, але я не засмучуюсь, адже адекватних та свідомих людей набагато більше. А також я пишаюсь нашою поліцією, яка спрацювала дуже оперативно та ідентифікувала хуліганів за годину”, – підсумував Ніколас Карма.

https://ua.korrespondent.net