У вересні у львівському УКУ відкриють нову будівлю бібліотеки

logo
119973_u_veresni_u_lvivskomu_uku_vidkrijut_novu_.jpeg


На будівництво нової читальні, розробленої спільно німецьким бюро Behnisch Architecten та львівським Chaplinskyy & Associates, довелося витратити два роки, повідомив Volodya Antkiv у Facebook.

Фото: facebook.com/photo

Будівництво нової бібліотеки проходить в університетському містечку Українського католицького університету УГКЦ на вулиці Стрийській, 29. Вже майже готовий фасад будівлі.

Бібліотека з навчальними та адміністративно-службовими приміщеннями «Інформаційно-ресурсний центр УКУ» буде розміщена у п’ятиповерховому комплексі.

Відкриття для відвідувачів заплановане на десяте вересня цього року. У Behnisch Architekten зазначають, що з архітектурної точки зору, термін «відкритість» відіграє важливу роль у дизайні будівлі. Ця концепція відбивається на першому поверсі будівлі, який не має бар’єрів.

Фото: behnisch.com

В бібліотеці розташовані читальні, виставкові та конференц-зали, а також кафе та книжковий магазин університету. Верхні рівні будівлі будуть академічними, з різними читальними просторами, зонами для навчання та груповими робочими кімнатами.

Фото: behnisch.com

Як публічні, так і академічні зони бібліотеки – це відкриті простори, розташовані навколо вертикального атріуму, звідки відкривається вид на парк, розміщений поруч із кампусом.

Раніше, Бібліотека американського університету оцифрувала книги ХІХ століття для дітей.


А поділитися?